Warsztaty


”Obudź w sobie kreatywność. Stylizacje farbami kredowymi!”

 

Czujesz, że drzemie w Tobie potencjał twórczy, ale nie wiesz jak go uzewnętrznić?

Słyszałeś o farbach kredowych, ale jak się za nie zabrać?

Jeśli tak, to moje autorskie warsztaty są dla Ciebie!

                                                   Izabela Lea eS.

Cel warsztatów:

  1. Rozbudzenie kreatywnego myślenia.
  2. Poznanie technik malowania farbami kredowymi Annie Sloan z zastosowaniem wosków, malowania ze strukturą, postarzania mebli za pomocą przecierki czy nakładania farby przy zastosowaniu szablonów.
  3. Wystylizowanie przedmiotu (dekoracji do wnętrza*) wg własnego projektu.

 

Korzyści uczestnictwa w warsztatach:

  • Rozbudzisz swój potencjał twórczy, co ułatwi Ci przekraczanie barier, które sami sobie stawiamy oraz zdobędziesz umiejętność stylizacji farbami kredowymi.
  • Stworzysz „dzieło” (dodatek do wnętrza), który będzie niepowtarzalną ozdobą Twojego domu lub oryginalnym prezentem świątecznym dla bliskiej Ci osoby.
  • Uzyskasz certyfikat ukończenia warsztatów sygnowany przez Izabela Lea eS.

.

.

NIE MOŻESZ SIĘ ZDECYDOWAĆ? ZOBACZ DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE MOJE WARSZTATY:

  1. Jest to AUTORSKI PROGRAM WARSZTATÓW, który dostarcza wiedzę i umiejętności nie tylko w zakresie malowania i stylizacji farbami kredowymi, ale również w zakresie rozwoju kreatywności, dzięki czemu w przyszłości z łatwością będziesz samodzielnie tworzyć nowe, oryginalne projekty.
  2. WARSZTATY PROWADZONE są osobiście przeze mnie- PSYCHOLOGA, TRENERA UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH I PASJONATKĘ STYLIZACJI MEBLI, dzięki czemu masz pewność, że zadbam o Twój komfort psychiczny, a warsztaty będą przeprowadzone zgodnie ze standardami trenerskimi. Zobacz więcej: www.izabelazientek.pl .
  3. Podczas warsztatów przekazuję FACHOWĄ WIEDZĘ W ZAKRESIE MALOWANIA I STYLIZACJI MEBLI ORAZ DODATKÓW DO WNETRZ, którą również prezentuję na moim blogu www.izabelalea.com. Stąd też masz dowód, że chętnie dzielę się swoim bogatym doświadczeniem i potrafię to robić ;)
  4. Warsztaty odbywają się w znanej i cenionej Pracowni ArtKo, przy udziale niezwykle energetycznej właścicielki ;)

W trakcie warsztatów zapewniam: farby kredowe Annie Sloan, pędzle, woski i inne niezbędne materiały do wykonania stylizacji przedmiotu, a także poczęstunek.

Na każdego uczestnika warsztatów czeka dodatkowa niespodzianka ;)

*Na warsztaty zabierz ze sobą niewielki mebelek lub przedmiot do stylizacji (np. stolik, skrzynia, rama), który nie wymaga prac stolarskich. A jeśli nie masz pewności czy przedmiot będzie odpowiedni skontaktuj się ze mną- pomogę Ci dokonać wyboru.

 

Termin zajęć: do ustalenia indywidualnie lub też istnieje możliwość dołączenia do grupy w terminie już ustalonym po zgłoszeniu chęci uczestnictwa na adres: kontakt@izabelalea.com.

Czas zajęć: ok 4,5h

Lokalizacja: Siemianowice Śląskie, Pracowania Twórcza ArtKo

Liczba osób w grupie: grupa kameralna, min. 3 osoby

Cena: 230 zł

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: kontakt@izabelalea.com lub wiadomość na FACEBOOK. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego ostateczne przyjęcie zgłoszenia odbywa się po wpłacie zadatku (50 pln).

 

.