Klub Kobiet z Pasją „Moje Mieszkanie” 4


Klub Kobiet z Pasją :)

Klub Kobiet z Pasją

Ogromnie się cieszę, że mój blog oraz moje prace zostały zauważone przez jeden z najczęściej i najchętniej czytanych miesięczników wnętrzarskich „Moje Mieszkanie”. Jednocześnie dołączyłam do „Klubu Kobiet z Pasją”, czyli grona twórczych, utalentowanych i realizujących swoje pasje kobiet.

W marcowym numerze MM można znaleźć kilka słów o moim blogu, o tym czym się zajmuję i co jest moją pasją :) Zachęcam do lektury. Znajdują się tam ciekawe inspiracje związane z aranżacją wnętrz, a odwiedzając Klub Kobiet z Pasją poznacie również Agatę, która tworzy ciekawe prace z papieru.

.

 

 

 

 

  

A już dziś zapraszam na kolejny wpis, gdzie pokażę krok po kroku metamorfozę ogromnej, starej szafy. Ciekawa jestem Waszej reakcji ;) Na razie projekty – poniżej. Które kolory na tych projektach prezentują się najciekawiej?

 

 

Dziękuję, że mnie odwiedzacie tak chętnie :*

Zawsze jest mi miło gościć Was u siebie i czekam na Waszą aktywność:)

Zapraszam również na FACEBOOK i INSTAGRAM!

.

 


4 komentarzy do “Klub Kobiet z Pasją „Moje Mieszkanie”

 • tesia

  Oj, oj, ale nowiny :) Gratuluję! Widzę, że nie tylko mnie oczarowały Twoje poczynania. Już się cieszę na następne Twoje dzieło, chociaż szafa?? to dla mnie za duże wezwanie. ale jestem ciekawa jak sobie z nią Ty poradziłaś?

  • Izabela Lea Autor wpisu

   Dziękuję, dziękuję :) Z szafą było naprawdę dużo pracy, więc zapraszam na wpis o niej jeszcze w lutym :) Aby nie przegapić tego polecam zapisanie się do inspirującego newslettera- poniżej :)

 • Iwona J.

  Tak widziałam i gratuluję, to wielkie wyróżnienie. Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne inspirujące wpisy.

  • Izabela Lea Autor wpisu

   Iwona, dzięki serdeczne za wsparcie!

Możliwość komentowania została wyłączona.